Ana Sayfa Ekonomi 25 Ocak 2023 13 Görüntüleme

Zirve Home Genel Müdürü Levent Çapan 2023 trendleri açıkladı

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, Zirve Home’un 2023 trendleri ve yeni koleksiyonları hakkında konuştu.

Son yıllarda hızlanan kent hayatı, artan nüfus ile dekorasyon eğilimlerinin değiştiğini söz eden Zirve Home Genel Müdürü Levent Çapan, daha küçük hayat alanlarına yönelişin beraberinde mobilya şeklini da şekillendirdiğini söyledi. “Daha küçük metrekareli alanlarda konfor ve işlevi birlikte sunan eserlere yönelim arttı” açıklamasında bulunan Levent Çapan kelamlarına şöyle devam etti: “ Biz de bu doğrultuda küçülen hayat alanlarına entegre edilebilecek işlevsel özellikleri ile alan kaybı yaşatmayacak dizaynlara tartı veriyoruz. Tariflerle sonlandırılmayan, kategorize edilmeyen, farklı alanlara uyumlandırılabilen, basitçe adapte edilebilen modüler ve çok maksatlı eserler tasarlıyoruz. Modüler koleksiyon çeşitliliğimiz ile epey fazla seçenek sunarak müşterilerimizin kendi ferdî kombinasyonlarını yaratmalarına imkan tanıyoruz.” Tabirinde bulundu.

Fonksiyonellik ve estetik bir arada 

Fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu ve birebir vakitte estetik detayları ile dikkat çeken bir tasarım çizgisinde ilerlediklerine dikkat çeken Çapan “Kalite ve konfor odaklı, yalın lakin ayrıntılarda gizli estetiği vurguladığımız bir eser gamına sahibiz. Tasarımlarımıza vakitsiz ve kullanan kişinin keşfine bırakılan detaylar katmayı tercih ediyoruz. Mesela düz bir masif masanın yüzeyine yaptığımız telleme uygulaması ile müşterinin dokunarak keşfedeceği tasarımsal ayrıntılar kullanıyoruz. Tıpkı vakitte açılan masalar, otomatik ledli gardıroplar, wireless şarj üniteli modüller üzere müşterimizin hayatını kolaylaştıran sistemlerle işlev ve teknolojik detaylara da yer vermeye çalışıyoruz” dedi.

Sade ve doğal tonlar tercih ediliyor

Kumaşlarda ise daha sade ve doğal tonları ön planda tuttuklarını anlatan Levent Çapan “Döşemeli eserlerde kendinden dokulu kumaşlar, dikiş ayrıntıları bu dönemde öne çıkıyor. Dönemin renk trendlerini barındıran farklı dokularda kumaşlarımızın yer aldığı kartelamızla da müşterilerimiz döşemeli eserleri kendi zevkine nazaran kişiselleştirebiliyor. Panel eserlerde ise; masif kullanılan vakitsiz dizaynları ve doğal renk tonlarını ön planda tutuyoruz. Tıpkı vakitte dizaynlara şıklık ve ışıltı katan, müşterilerimizin de beğenerek tercih ettiği bronz ayna ayrıntılı eserlerimiz de 2023 koleksiyonlarımızda yerlerini alıyor” diyerek kelamlarını noktaladı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

deneme bonusu veren siteler