Ana Sayfa Siyaset 26 Ocak 2023 23 Görüntüleme

Bursa’da AK Parti’den teşkilatlara teşekkür

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştiraki ile gerçekleştirilen toplu açılış merasiminde alanı adeta sevgi seline çeviren Bursalı Hemşehrilerinin yanı sıra Ankara’dan üst seviye iştirakler ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin ağır ilgilerine dikkat çekti.

Başkan Gürkan, Bursa’nın tüm potansiyelleri ile Türkiye çapındaki kıymeti ve farkını bir sefer daha gösterdiğine vurgu yaparak, Bursa Halkı ile birlikte sivil toplum örgütlerinin ağır ilgisinin, Bursa’nın her kesitini kapsayan, dokunan siyaset ve hizmet anlayışlarının en hoş göstergesi olduğunun altını çizdi.

bursa gucunu bir kes daha gosterdi 3 1674652736 192

Gürkan, “Bursamız ve Bursalı Hemşehrilerimiz sırf Bursamızın değil ülkemizin güçlü geleceği için çok değerli. Türkiye Yüzyılı’na hazır olduğumuzu ülke geneline ve dünyaya bir kere daha gösterdik. Bu hoş görüntü Bursamıza yakışır hizmetler ve projeler olarak geri dönecek, Bursamız her periyotta olduğu üzere güçlü Türkiye’nin teminatı olacaktır” dedi.

Gürkan, mitinge tıpkı vakitte 8 bakan, 10 Genel Lider Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı, AK Parti Küme Lideri, iki küme lider yardımcısı, bayan ve gençlik kolları genel liderleri seviyesindeki iştiraklerle Ankara’nın Bursa’ya verdiği bedelin ortaya konduğunu tabir ederek isimleri teşkilatının tüm bedelli neferlerini tek tek sayarak, teşekkür etti.

Etiketler:
deneme bonusu veren siteler